Įmonių perkraustymo paslaugos

Įmonių perkraustymas naudojantis profesionalų paslaugomis iš keblaus proceso pavirs į eilinį darbą! Liutai.lt pirmiausia Jums užtikrins kokybiško transporto galimybę tiek mieste, tiek ir už jo ribų – įmonė siūlo kokybiškus Iveco Daily ir Renault Master mikroautobusus. Verta paminėti, jog į šių transporto priemonės nuomos kainą yra įskaičiuotas ir vairuotojas! Taip pat, turėsite galimybę samdyti ir norimą kiekį profesionaliai šiam darbui paruoštų krovėjų bei pakuotojų, efektyviai padėsiančių Jums įmonės perkraustymo proceso metu.

Įmonė pasirūpins ir Jūsų perkraustymo darbams reikalingomis medžiagomis. Galime pasiūlyti „Strech“ plėvelę, skirta pavienių gaminių ar dėžių pakavimui, 3m. pakavimo juosta „Scoth“, padedanti norint papildomai apsaugoti pakuojamas dėžes ar kitokių reikalingų pakavimo medžiagų. Taip pat galime pasiūlyti ir pakavimo dėžes, kuriose perveždami įvairius daiktus gerokai supaprastinsite visą perkraustymo darbų procesą.

Tad palengvinkite perkraustymo darbų atlikimą naudodamiesi profesionalų paslaugomis, išsiskiriančiomis tiek profesionalumu bei efektyvumu, tiek ir klientą tenkinančiu kokybės bei kainos santykiu!

Kainos:

Paslauga Kaina Detaliau
Krovėjas / pakuotojas 6€ (20.72 Lt) / val. Pakavimas, pakrovimas į mikroautobusą
Mikroautobuso nuoma 10 – 12 € (34.53 – 41.43 Lt) / val. Įeina laikas, kol pakraunama, pervežama bei iškraunama. Į kainą įskaičiuotas vairuotojas.
Mikroautobuso nuoma už miesto ribų nuo 0.30 Eur (1.04 Lt) / km. Užmiestyje kilometrai skaičiuojami į abi puses.

Pakavimui / perkraustymui reikalingų medžiagų kaina

Produktas Kaina Detaliau
„Strech“ plėvelė 6€ (20.72 Lt) / rulonas Tampri pakavimo plėvelė, kuri skirta pavienių gaminių ar dėžių pakavimui į grupinę pakuotę, stambių krovinių sutvirtinimui ant palečių, prekių apsaugojimui nuo dulkių, mechaninių pažeidimų, vagysčių ir kt. Pagaminta iš LLDPE (linijinio mažo tankio polietileno).
3M pakavimo juosta scoth 1.5 € (5,18 Lt) / 1 vnt. Pakavimo juosta apsaugo ir sutvirtina pakuojamas dėžes ar kitokio tipo pakuotes.
Pakavimo dėžės nuo 0.50 Eur (1.73 Lt) / 1 vnt. Perkraustymo metu reikia sudėti nemažai įvairių daiktų. Neretai daiktai yra pakuojami į pakavimo dėžes lengvesniam transportavimui.

Perkraustymo paslaugas atliekame su:

Iveco Daily

iveco autobusiukas
Ilgis - 4,50m | aukštis - 1,90m | plotis - 1,70m | tūris - 15 m³

Renault Master

master mikroautobusiukas
Ilgis - 4,85m | aukštis - 2,4m | plotis - 2,2m | tūris - 25 m³

Mercedes Sprinter

automobilis
Ilgis - 4,20m | aukštis - 2,10m | plotis - 2,10m

Siekdami užtikrinti, kad klientų daiktai būtų pervežami saugiai ir operatyviai, paslaugas atliekame kokybiškais bei talpiais Iveco Daily ir Reno Master krovininiais mikroautobusiukais.

Tai talpios ir saugios transporto priemonės, kuriose saugiai keliaus ne tik daiktai, bet ir vairuotojas, kuris užtikrina jūsų daiktų vežimo kokybę.

Pasirinkome šias transporto priemones siekdami būti darnūs – ne tik užtikrinti paslaugų kokybę, bet ir vairuotojo saugumą. Todėl galite būti tikri dėl savo turto apsaugojimo.

Užsakymas internetu

Taip pat užsakyti paslaugas galite telefonu: +370 653 32 132 arba +370 686 99 222 arba el. paštu: [email protected]