Kokių daiktų reikia kraustantis?

Didžiąją dalį perkraustymo laiko trunka pakavimas. Priklausomai nuo skiriamo laiko tai gali būti ir kelios dienos, ir kelios savaitės. O visą turtą pakrauti į krovininį automobilį ir pervežti tetrunka vos kelios valandos. Tad visas stresas, galvos skausmas dažniausiai sukasi aplink pakavimo ypatumus. Šiandien aptarsime kokiomis priemonėmis jums reikėtų apsirūpinti prieš pradedant pakuotis.

Dėžės.

Namuose visuomet galima rasti vieną kitą dėžę nuo buitinės technikos, tačiau jų tikrai nėra tiek, kad užtektų persikraustymui. Dėžių galima įsigyti kanceliarinių prekių parduotuvėse, pas perkraustymo paslaugas teikiančias įmones arba pasiimti nemokamai iš prekybos centrų. Didieji prekybos centrai kasdien gauna prekių dėžėse, kurias iškrovus prekes į lentynas, išmeta. Jums tereikia susirinkti. Rinkitės įvairaus dydžio dėžes, nesirinkite tik pačių didžiausių, nes nors į jas ir daug tilps, tačiau jų niekas nepaneš, jei prikrausite pilnas.

Maišai.

Maišai idealiai tinka patalynei ir drabužiams. Jei nesugalvojate kur gauti didelių maišų, o urmu pirkti plastikinių pirkinių maišų iš vietinio prekybos centro nesinori, tuomet įsigykite didelės talpos šiukšlių maišų. Svarbiausia renkantis šiukšlių maišus, atsižvelgti į jų kvapą. Esama itin aštraus, nemalonaus kvapo šiukšlių maišų, tokių naudoti nereikėtų, nes kvapas lengvai gali įsigerti į drabužius.

Pakavimo (maistinė) plėvele.

Tinkama tiek pakavimui, tiek maistui. Limpanti, plona plėvele idealiai tinka suvynioti paveikslus, veidrodžius, apvynioti baldų dalis siekiant apsaugoti jas nuo subraižymo persikraustant.

Kitos smulkmenos

Lipni juosta. Reikalinga dėžių pakavimui, maišų „užrišimui“, baldų dalių pritvirtinimui. Smulkmena, bet itin naudinga.

Žirklės arba pjaustymo peiliukas. Tai pačiai lipniai juostai ar pakavimo plėvelei nukirpti.

Lipnūs lapeliai ir rašiklis. Kiekviena dėžė ir maišas turi būti pažymėti, jog žinotumėte kas viduje supakuota.